DRODZY WIERNI!

Zwracamy się z gorącą prośbą o zrozumienie nadzwyczajnych środków zapobiegawczych, które byliśmy zobowiązani wprowadzić w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i kontynuujemy w związku ze stanem epidemii w Polsce.

Liczba uczestników Mszy Świętej nie może przekraczać 5 osóbdlatego prosimy o skorzystanie z dyspensy Księdza Biskupa i modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy Świętej transmitowanej w telewizji, radiu czy internecie. Przypominamy o możliwości przyjęcia komunii duchowej.

Do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele zapraszamy wyłącznie te osoby, które zamówiły intencję mszalną z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń. Prosimy o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii. Prosimy także o wrażliwość na tych parafian, którzy być może potrzebują pomocy i wsparcia.

Od dnia 25.03.2020 r. do naszego kościoła wchodzimy drzwiami od zakrystii.