Musical MAMMA MIA! to światowy fenomen teatralny i wielki sukces musicalowej sceny. Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem spektakli i to na co najmniej trzech kontynentach!

 

MAMMA MIA! zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA, zgrabnie wplecione we wzruszającą i zabawną fabułę: dwudziestoletnia Sophie, próbująca się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, ożywia przeszłość Donny, swojej samotnej, młodej mamy – wszystko w pięknej scenerii urokliwej greckiej wysepki! Po prostu miłość, morze i słońce!

 

 

Od czasu londyńskiej premiery w 1999 roku i premiery na Broadwayu w roku 2001 musical MAMMA MIA! zaprezentowano już w 16 językach (polski będzie 17) – od 2011 roku musical odnosi fenomenalne sukcesy nawet w dalekich Chinach!

 

 

Musical MAMMA MIA! to już ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach i ponad 54 miliony uszczęśliwionych ludzi na świecie! Czas na Polskę!”


ŹRÓDŁO: WWW.TEATRROMA.PL

 

 

 

 Godz. 6.45 – zbiórka przed kościołem, spotkanie z pilotem wycieczki, wyjazd do Warszawy
Godz. 12.00 – 14.30 – Czas wolny (miejsce do uzgodnienia np. Złote Tarasy, Stare Miasto) lub zwiedzanie wybranego miejsca
Godz. 15.00 – 18.00 – musical Mamma Mia w Teatrze Muzycznym ROMA
Ok. 22.00 – przyjazd do Torunia

Cena: 160zł/os.
Cena zawiera: przejazd autokarem, bilety do teatru, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota – przewodnika